Atvėrus kūrybai langą prarasto laiko nebūna

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filiale lapkričio 21 dieną moterys, mėgstančios kūrybiškai leisti laisvalaikį, susirinko į edukacinį vidudienį „Atvėrus kūrybai langą prarasto laiko nebūna“.

Onutė Vindžigelskienė (Balčių k.) – visapusiškai kūrybinga ir veikli moteris. Ji aktyviai dalyvauja Balčių bendruomenės, Šilutės senjorų draugijos „Bočiai“, Vainuto skyriaus neįgaliųjų draugijos veikloje, Vainuto gerumo namų labdaringame darbe. Laisvalaikiu moteris mėgaujasi rankdarbiais. Savo darbus ji pristatė eksponuojamoje parodoje „Laisvalaikio fantazija“. Visus sužavėjo megztos suknelės, servetėlės, skrybėlaitės, įvairiausi karpinių iš popieriaus raštai, populiarios dekoravimo gėlės, kalėdinės puošmenos ir kt.

Edukacinio užsiėmimo metu Onutė mokė, kaip šiuos gražius dalykus pasigaminti, pasirinkti spalvas, medžiagas  ir kūrybiškai  improvizuoti,  pritaikant rankdarbius savo aplinkai. Visos moterys dirbo su susikaupusios, pasigamino ir namo išsinešė po kalėdinę žvaigždę bei kitų darbelių.

O. Vindžigelskienė dainuoja ir groja akordeonu. Tad po kūrybinio užsiėmimo susėdusios prie kavos puodelio renginio dalyvės dalijosi įspūdžiais ir smagiai dainavo. Tai buvo maloni įžanga laukiant šv. Kalėdų.

 

Bronė Paldauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vainuto filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai