Dirbtuvėlės „Robotika“

2019 metais Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialas sėkmingai įgyvendino projektą  „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai“, kurį finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė. Šiais metais Lietuvos kultūros taryba irgi priėmė sprendimą skirti dalinį finansavimą tęstiniam Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo projektui „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai – 2“.

Įgyvendinant projektą Kintų filialas įsigis naujus robotų komplektus ir bepiločių skraidyklių (dronų), planšetinių kompiuterių. Turint šią inovatyvią įrangą vyks įvairios veiklos.

Vienas iš projekto uždavinių – surengti dirbtuvėles „Robotika“ vaikams ir jaunimui, kurių metu, panaudojant informacines technologijas, bus ugdomi vaikų konstravimo, projektavimo, mechanikos įgūdžiai.

Dirbtuvėlės „Robotika“ vyksta kiekvieną ketvirtadienį. Jas vaikai su malonumu lanko. Vieniems moksleiviams tai yra pirmieji užsiėmimai ir nauja patirtis, kiti yra jau labiau įgudę, patys kuria, konstruoja, programuoja robotukus. Visi su nekantrumu laukia, kada bus surengtas robotukų čempionatas.

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai