Robotikos dirbtuvėlės – ne tik Kintų seniūnijos vaikams

Priekulės socialinių paslaugų vaikų dienos centro meninio būrelio „Amatų dirbtuvės“ vaikų darbai ne kartą buvo eksponuoti Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale. Vieno susitikimo metu bibliotekininkė pasidžiaugė, kad įgyvendinant projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai – 2“ bibliotekoje galima rengti robotikos dirbtuvėles vaikams. Socialinė darbuotoja Sigita Perutavičienė prasitarė, kad ir Priekulės socialinių paslaugų dienos centro vaikai norėtų tai išbandyti. Tad vasario 18 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale jiems surengtos robotikos dirbtuvėlės.

Dalyviai konstravo, programavo, mokėsi, bandė, klydo ir vėl iš naujo rinko robotukus, lenktyniavo ir džiaugėsi išbandyta inovatyvia technologija. Džiaugėmės ir mes matydami vaikų šypsenas, pasitenkinimą ir džiaugsmą jų akyse. Dar neišėję iš bibliotekos jie vienas su kitu jau dalinosi rytmečio įspūdžiais.

Užsiėmimas vyko įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai – 2“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai