Parodos „Pamario mandalos“ pristatymas Kintuose

Liepos 11 dieną Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialas kvietė savo skaitytojus, lankytojus ir atostogautojus į menininkės Guodos Armalės parodos „Pamario mandalos“ pristatymą.

Autorė gimė ir ilgą laiką gyveno Vilniuje, šešis metus praleido Egipte, ragavo verslo skonio, ieškojo stebuklų tolimose šalyse, prieš pusantrų metų apsistojo Kintuose. Čia kūrėja atrado didžiuosius savo  mokytojus – vandenį, žemę, neaprėpiamą dangų, miško muziką, saulės šilumą, mėnulio vėsą. Čia atrado Žmogų be ribų, kaip dangų pilną žvaigždžių, ošiantį kaip marių vanduo, kvepiantį žeme ir meile. Parodoje eksponuojami darbai kalba apie šiuos suvokimus.

Menininkė pristato save taip: „Esu Guoda Armalė. Žmogus. Moteris. Žmona. Mama. Dukra. Jogos ir meditacijų mokytoja. Esu labai dėkinga mamai už suteiktą gyvybę, už galimybę patirti šio gyvenimo skonį, kvapus, garsus. Jaučiu begalinį dėkingumą mylimam vyrui, kuris palaiko mane kūrybiniame kelyje.

Susirinkusieji sveikino parodos darbų autorę. Visi pritarė, kad mandalos tikriausiai seniai turėjo būti parodytos viešai.  G. Armalė sako: „Išdrįsau!“ Keturis metus kurtos mandalos, tarsi drugelių pulkas, pakilo iš segtuvo ir sutūpė ant Kintų bibliotekos molbertų. Čia jos bus eksponuojamos visą liepos mėnesį.  Maloniai kviečiame apsilankyti.

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai