Kintų biblioteka vasarį parengė virtualių renginių ir parodą

Vasario mėnuo pilnas švenčių.  Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialas kaip ir kasmet tuo metu įsitraukia į projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ organizuojamos akcijos, skirtos Saugesnio interneto savaitei, veiklas. Džiugu, kad visą šią savaitę bibliotekos skaitytojai aktyviai dalyvavo virtualiuose akcijos renginiuose, galėjo geriau pažinti ne tik bendravimo internetu galimybes, bet ir susimąstyti apie atsakingą bei saugų buvimą internetinėje erdvėje.

Šiais metais vasario 16-ąją švenčiamos dvi šventės – Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir Užgavėnės.

Minint Užgavėnių šventę visą vasarį Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo parodų salėje eksponuojama paroda „Užgavėnių Morė ir velniai“, parengta naudojantis Kintų Vydūno kultūros centro fondu. Joje eksponuojami įvairiu laikotarpiu sukurti vaikų piešiniai, skirti Užgavėnių šventei.

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną visos Kintų miestelio įstaigos puošė langus. Kintų pagrindinės mokyklos ir bibliotekos langai buvo papuošti trispalvėmis ir trispalviais paukšteliais.

Vasario 16 dieną F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo feisbuko paskyroje pateiktas virtualus sveikinimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Kintų filialas atvėrė  prisiminimų skrynelę, kurioje sudėtos fotografijos. Dainą „Spalvos“ atlieka Kintų Vydūno kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Nendra“ (vadovė Laima Bušininkienė).

Sveikinimo nuoroda: Sveikinimas!Spausk čia

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai