Vilkyčių filialo lankytojus džiugina Stasės Jokimčienės fotografijos paroda

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale nuo vasario 5 dienos eksponuojama Stasės Jokimčienės  fotografijos paroda „Debesų patalai“.

Stasė Jokimčienė vis stebina savo rankdarbiais Vilkyčių gyventojus. Ji siuvinėja  ir karpo paveikslus įvairiomis temomis. Mėgsta keliauti ir grožėtis gamta. Labai patinka stebėti dangų bei  užfiksuoti neįprastus vaizdus. Genami vėjo debesys keičia formą, o kylanti ar besileidžianti saulė juos nudažo stebuklingomis spalvomis.

Pagauti momentą ir nufotografuoti besikeičiančius vaizdus ne visada pavyksta. Parodos autorė pasakojo: „Archyvuose yra išsaugota daug nuotraukų su defektais: lango atspindžiuose matosi kambario, automobilio šešėliai, kadrą gadina kaimyno namo stogas. Fotografuoti mėgstančiai S. Jokimčienei  kartais pavyksta pagauti norimą kadrą, o tai labai džiugina akį ir širdį.

Parodoje eksponuojamose fotografijose matosi ne vien mėlynas dangus ir baltų formų debesėliai, primenantys paukščius ar kitokias būtybes. Čia galima pamatyti audros pritvinkusį dangų ir vakaro saulės raudonai nudažytus debesis.

S. Jokimčienės rankdarbių bei karpinių parodų surengta gana daug, tačiau ši fotografijos paroda – pirmoji. Menininkė dar turi daug idėjų, kurias artimiausiu laiku pateiks meno gerbėjams.

Paroda Vilkyčių bibliotekoje veiks iki 2021 metų kovo mėnesio pradžios.

Palmyra Jančauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vilkyčių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai