Dalyvės minko druskos tešlą

Vaikų juokas sugrįžo į biblioteką

Dalyvės minko druskos tešlą

Vos sulaukus karantino sušvelninimų, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojai suskubo virtualiu būdu paskleisti žinią visiems lankytojams ir draugams, kad pradedamos veiklos.  Robotikos būreliai, užklasinė veikla „Ką gero nuveikiam?“, interaktyvus žaidimas „Grindopolis“, paauglių pokalbiai „Apie niekalus ir rimtas problemas“ ir dar daug visko laukia vaikų bei jaunimo. Ši žinia apskriejo visus labai greitai ir jau kitą dieną bibliotekos telefonas skambėjo neįprastai dažnai. Tėveliai su entuziazmu ir džiaugsmu registravo savo atžalas į užsiėmimus, kad vaikai galėtų  prasmingai leisti laiką ne prie kompiuterio namuose.

Balandžio 28 dieną įvyko pirmoji užklasinė veikla „Ką gero nuveikiam?“ Atsižvelgus į nustatytus ribojimus, dalyvavo tik 5 vaikai. Bendru nutarimu buvo pasiūlyta edukacija „Lipdome iš druskos tešlos“. Atsiraitoję rankoves dalyviai minkė tešlą, ją kočiojo, lipdė bei dažė įvairias figūrėles, pakabukus bei magnetukus. Vaikai dalinosi įspūdžiais, kaip jiems sekasi sugrįžus į mokyklas, smagiai bendravo tarpusavyje ir džiaugėsi, kad pagaliau gali susitikti bibliotekoje.

Esant ribotam vietų skaičiui, visi norintys dalyvauti veiklose turėtų skambinti tel. (8 441) 78 218 arba atėję į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką (3 aukštas, Tilžės g. 10) informacijos pasiteirauti bibliotekininko.

Kristina Kelmelienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė

Dalyvės ruošiasi gaminti druskos tešlos pakabukus Druskos tešlos minkymo procesas Vyksta druskos tešlos kočiojimas bei figūrėlių gaminimas Vyksta ingredientų matavimas druskos tešlai

Spausdinti
Facebook komentarai