Lietuva skaito 2021

Skaitymo skatinimo akcijos Kintų bibliotekoje

Lietuva skaito 2021

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale Nacionalinės Lietuvos bibliotekų  savaitės „Nauja realybė – naujos formos“ metu, balandžio 23–29 dienomis, vyko skaitymo skatinimo  akcija „Aklas pasimatymas su KNYGA“. Ši akcija Kintų bibliotekoje jau tapo tradicine, ji vyksta jau penktus metus. Mokiniai ir suaugusieji rinkosi knygas, bet įdomiausia, kad jie nežinojo, kokios tai yra knygos. Taip skatinama skaityti kuo įvairesnio žanro  literatūrą. Ruošiantis šiai akcijai ant supakuotų knygų buvo pažymėta, kurios skirtos vaikams, o kurios – suaugusiems. Nurodytas ir knygos išdavimo numeris. Akcijos tikslas – ateik, pasiimk supakuotą knygą, perskaityk, rekomenduok ją draugui.

Gegužės 7-oji – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Šią proga Kintų bibliotekininkė kvietė Kintų pagrindinės mokyklos pradinukus prisijungti prie skaitymo akcijos „Lietuva skaito“ . Mokiniai rinkosi į pamiškę bei sporto aikštelę nešini sulankstomomis kėdėmis. Vaikai skaitė vieni kitiems iš  bibliotekos pasirinktas knygas.

Nijolė Justienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo bibliotekininkė

pasimatymas su knyga pasimatymas su knyga 2021 aklas pasimatymas su knyga akcija Lietuva skaito 2021 Akcija Lietuva Skaito 2021 (2)

Spausdinti
Facebook komentarai