Integruota skaitymo pamoka Vilkyčių bibliotekoje

Pamokos pristatymas

Gegužės 26 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale vyko atvira integruota skaitymo pamoka „Į pasakų šalį“. Vilkyčių pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Dalia Elena Solovjoviene pristatė iš laisvojo skaitymo programos perskaitytas knygas. Vaikai papasakojo trumpus skaitytų  knygų siužetus bei paskaitė ištraukas iš pristatytų kūrinių. Pasakojant apie juos, kilo trumpos diskusijos – kodėl verta skaityti knygas? Juk knygose tiek įdomių istorijų ir pasakų  aprašyta. O perskaitytą pasaką galima ir inscenizuoti.  Vedini šios minties, pirmokai pristatė ir suvaidino pasaką „Ropė“.

Pasibaigus pasirodymui vyko pamokos įsivertinimas, kurio metu vaikai rodė „patiktukus“ už įvykusią pamoką.

Apibendrindama pamoką mokytoja teigė, kad knygos – mokslo ir išminties šaltinis.  Bibliotekininkė priminė vaikams, kad Vilkyčių biblioteka visada laukia sugrįžtančių savo skaitytojų ir prašė neužmiršti knygų vasaros atostogų metu. Ji informavo apie visai netrukus startuosiančią vasaros skaitymo akciją „Vasara su knyga“, kurioje kvietė dalyvauti.

Atsisveikindami mokiniai kartu su mokytoja padėkojo Vilkyčių filialo bibliotekininkėms už įdomią ir netradicinę pamoką bibliotekoje.

Sandra Genienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vilkyčių filialo bibliotekininkė

Knygos pristatymas Pamokos įsivertinimas Pasiruošimas vaidinimui Skaitymo rezultatų pristatymas Vaidinimo eiga

Spausdinti
Facebook komentarai