Dienos centro darbuotojos su vaikais

Tarptautinę vaikų gynimo dieną vaikai piešė savo svajones

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filiale birželio 1-ąją paminėta Tarptautinė  vaikų gynimo diena. Ši šventė kasmet sulaukia didelio būrio jaunųjų usėniškių ir svečių iš kaimyninių seniūnijų.

Sveikinimo žodį tarė Usėnų seniūnas Algirdas Rauktys.  Jis pasveikino vaikus šventės proga, palinkėjo turiningų ir saugių vasaros atostogų, visų svajonių išsipildymo.

Šventėje apsilankė ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jurgita Kaktienė. Ji kiekvienam dalyviui padovanojo po knygų skirtuką, kuriame pavaizduoti piešinėliai, primenantys apie tykančius pavojus, patariantys,  kaip nuo jų apsisaugoti.

Šiais metais vaikai ant asfalto piešė savo Svajonę. O jų svajonės labai tikroviškos ir priverčiančios susimąstyti suaugusiuosius: nuo svajonės turėti savo kambarį, namą, naminį gyvūnėlį, elektrinį  paspirtuką, telefoną iki svajonės, kad būtų santarvė šeimoje ir baigtųsi pandemija.

Renginio pabaigoje seniūnas dovanojo vaikams saldainių lietų, dėkojo visiems už dalyvavimą ir gražias svajones, perteiktas piešiniuose.

Visą pusdienį Usėnų poilsio ir sporto zonoje skambėjo muzika, vaikų juokas ir klegesys. Jie  šėlo, šokinėjo ant batuto, žaidė vaikų žaidimų aikštelėje.

Onutė Miliauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Usėnų filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą