popietėje su gyvūnais katinas Pūkis

Popietė su augintiniu

Rugpjūčio 18-osios karštą popietę Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka pavirto į nuostabią oazę žinių ir gyvūnų mėgėjams. Biblioteka tapo ne tik knygų, bet ir meilės augintiniams kampeliu, suteikianti progą atskleisti pomėgį knygoms ir gyvūnams.

Skaitytojų atsinešti kiškė Braižutė, katinas Pūkis, žiurkėnas Džonis Banditas, mažasis šuniukas Hači ir mieguistai nusiteikusi japoniškoji Akita Inu Anumi atnešė į biblioteką ne tik džiaugsmo, bet ir žavesio. Skirtingi augintiniai, kiekvienas su savo charakteriu ir būdu, mielu savo šeimininkams, užpildė bibliotekos erdvę įdomiomis istorijomis.

Tačiau diena neapsiribojo tik augintiniais. Renginio dalyviai pasinėrė į žaidimo pasaulį. Vaikai dalyvavo smagioje „Kahoot“ viktorinoje. Jie sužinojo įdomių faktų apie įvairiausius pasaulio gyvūnus. Skambėjo juokas ir šūksniai, kuomet žaidėjai paspausdavo teisingą atsakymo variantą ir su džiaugsmu dalindavosi žiniomis. Tai diena, kai žinių troškimas ir meilė augintiniams susiliejo į nepakartojamą patirtį.

Labai dėkojame bibliotekos lankytojams už parodytas žinias, dalyvavimą, o labiausiai – gyvūnams ir jų šeimininkams, nepabūgusiems karštos vasaros popietės ir atvykusiems į renginį.

Primename, jog Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka dalyvauja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamoje iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“ ir kviečia savo skaitytojus bei svečius aktyviai dalyvauti vykstančiose veiklose, smagiai praleisti vasarą bibliotekoje.

 

Ilona Jonikaitė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

dalyvavimas kahoot viktorinoje apie gyvūnus į popietę su gyvūnais atsivestas šuo popietėje su gyvūnais Akita Inu popietėje su gyvūnais katinas Pūkis popietėje su gyvūnais šuo Hačis popietėje su gyvūnais triušė Braižutė popietėje su gyvūnais vykusi viktorina popietėje su gyvūnais žiurkėnas Džonis vaikai apžiūrinėja žiurkėną popietėje su gyvūnais vaikai glosto kiškiuką popietėje su gyvūnais vaikai pristato savo augintinį vaikai pristato savo augintinį

Spausdinti
Facebook komentarai