Vasaros drugelių spalvos Vilkyčių bibliotekoje

Vasaros drugelių spalvos Vilkyčių bibliotekoje

Rugpjūčio 4, 11, 18  dienomis Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale vyko  iniciatyvai „Atverk duris vasarai“ skirti edukaciniai užsiėmimai. Šį kartą akcijoje dalyvavo bibliotekos jaunieji lankytojai.

Bibliotekininkė pristatė ankstesnės edukacijos metu išrinktą temą – vasaros drugelių spalvos. Pagrindinis užsiėmimo tikslas buvo tapant akvarele ar guašu pavaizduoti įvairių formų ir dydžių drugelius.

Diskutuojant apie drugelius bei jų spalvas prasidėjo kūrybinis darbas. Fantazijai išreikšti vaikai naudojo įvairius dažus: sausą akvarelę, guašą, spalvotus pieštukus bei vandeninius dažus.

Nors užsiėmimai tęsėsi kelias dienas, vaikų entuziazmas ir noras kuo įdomiau nuspalvinti drugelius kaskart buvo vis didesnis. Tapydami dalyviai kalbėjosi apie vasaros atostogas bei  perskaitytas knygas. Jie svarstė, ar jų pasirinktomis spalvomis nuspalvinti drugeliai iš tiesų egzistuoja.

Edukacijos, kaip ir vasara, prabėgo nepastebimai, o prisiminimai ir vaikų kūrybiniai darbeliai dar ilgai liks atmintyje bei bus eksponuojami Vilkyčių bibliotekoje surengtoje parodoje.

 

Sandra Genienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vilkyčių filialo bibliotekininkė

Vasaros drugelių spalvos Vilkyčių bibliotekoje Vasaros drugelių spalvos Vilkyčių bibliotekoje Vasaros drugelių spalvos Vilkyčių bibliotekoje Vasaros drugelių spalvos Vilkyčių bibliotekoje

Spausdinti
Facebook komentarai