Vaikai parodė spektaklį, skirtą Tarptautinei teatro dienai paminėti

Vaikai parodė spektaklį, skirtą Tarptautinei teatro dienai paminėti

Kovo 27 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko rytmetis, skirtas Tarptautinei teatro dienai paminėti.

Jaunieji aktoriai iš Šilutės lopšelio-darželio „Žibutė“ bibliotekoje surengė jau ne pirmą teatralizuotą pasirodymą. Šį kartą jie žiūrovams parodė spektaklį, pastatytą pagal pasaką „Ropė“. Keturmečiai aktoriai Armandas Alseika, Matas Gėdrimas, Benas Kasparavičius, Gabrielė Petrulytė, Aira Petrošiūtė, Vėja Radzvilavičiūtė, Benas Vindžigelskis pasidalino savo vaidybiniais sugebėjimais su Šilutės lopšelio darželio „Žvaigždutė“ auklėtiniais.

Stebėtina, kad tokio amžiaus vaikai gali tekstą perteikti tokia įtaigia intonacija. Tai parodo ne tik gerus kalbinius gebėjimus, bet ir specialistų nuoširdumą dirbant su savo auklėtiniais. Vaikams pasirodymą paruošti padėjo ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vitalija Stankaitienė, atlydėjo socialinė darbuotoja Arnesta Sovaitė-Kuizinienė, vaikų darželio vadovė Indrė Sprainė bei seneliai.

Parodę spektaklį jaunieji bibliotekos draugai susipažino su robotuko „Photon Robot“ išmaniosiomis technologinėmis galimybėmis. Šis edukacinis robotas yra pagalbinė priemonė vedant edukacines veiklas ir pamokas. Robotukai praturtina STEAM ugdymą – integralų, į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiantį mokinių gebėjimų ugdymą  gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos (STEAM, angl. science, technology, engineering, arts, maths) kontekste.

 

Vita Gerulienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vedėja

Vaikai parodė spektaklį, skirtą Tarptautinei teatro dienai paminėti Vaikai parodė spektaklį, skirtą Tarptautinei teatro dienai paminėti Vaikai parodė spektaklį, skirtą Tarptautinei teatro dienai paminėti Vaikai parodė spektaklį, skirtą Tarptautinei teatro dienai paminėti Vaikai parodė spektaklį, skirtą Tarptautinei teatro dienai paminėti Vaikai parodė spektaklį, skirtą Tarptautinei teatro dienai paminėti Vaikai parodė spektaklį, skirtą Tarptautinei teatro dienai paminėti

Spausdinti
Facebook komentarai