Penktokai dalyvavo protų mūšyje „Siauruku po Europos šalis”

Penktokai dalyvavo protų mūšyje „Siauruku po Europos šalis”

Minint Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20-mečio sukaktį balandžio 30-osios popietę Šilutės Pamario progimnazijos 5e klasės mokiniai kartu su mokytoja Jurgita Balčytiene ir mokytojos padėjėja Kristina Petrauskiene atkeliavo į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką. Bibliotekininkai mokiniams parengė protų mūšį „Siauruku po Europos šalis”. Tai ne tik puiki proga pažinti Europos Sąjungą iš arti, bet ir įžvelgti jos nuopelnus bei vertybes.

Varžytuvėse dalyvavo penkios komandos: „Raudonųjų“, „Mėlynųjų“, „Geltonųjų“, „Oranžinių“ ir „Žaliųjų“. Dalyviai  turėjo išbandyti savo žinias keturiuose žaidimo turuose, kurių metu atsakinėjo į klausimus  apie Europos Sąjungą, Europos geografiją, įdomybes bei muziką. Viktorinoje buvo galima pasitikrinti savo žinias ir sužinoti neįtikėtinų faktų apie Europos Sąjungą ir Europos žemyną. Dalyviai rinkosi teisingą atsakymą iš šešių atsakymų variantų, o norint tapti viktorinos nugalėtoju reikėjo ne tik teisingai, tačiau ir greitai atsakinėti į klausimus.

Viktorinos pabaigoje paaiškėjo, kas žinojo daugiausiai teisingų atsakymų. Nugalėtoja tapo „Raudonųjų“ komanda, kuri buvo apdovanota organizatorių prizais. Renginys ne tik suteikė galimybę gilinti žinias apie Europos Sąjungą, bet ir praturtino dalyvių laiką teigiamomis emocijomis, juoku bei bendravimu. Tai puikus būdas ne tik švęsti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą dieną, bet ir pabrėžti Europos Sąjungos svarbą, jos istoriją ir vertybes, kurias verta puoselėti kiekvieną dieną.

 

Edgaras Strelčiūnas,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkas

Penktokai dalyvavo protų mūšyje „Siauruku po Europos šalis” Penktokai dalyvavo protų mūšyje „Siauruku po Europos šalis” Penktokai dalyvavo protų mūšyje „Siauruku po Europos šalis” Penktokai dalyvavo protų mūšyje „Siauruku po Europos šalis” Penktokai dalyvavo protų mūšyje „Siauruku po Europos šalis” Penktokai dalyvavo protų mūšyje „Siauruku po Europos šalis” Penktokai dalyvavo protų mūšyje „Siauruku po Europos šalis” Penktokai dalyvavo protų mūšyje „Siauruku po Europos šalis”

Spausdinti
Facebook komentarai