Paroda

„Gamtos fotografija – tai aistra ir atgaiva mano sielai“, – sako gamtos mylėtoja ir fotografė Laima Šiaudvytienė (Usėnai, Šilutės r.). Fotografija ji susidomėjo daugiau kaip prieš 20 metų, bet gamtą pradėjo fotografuoti tada, kai apsigyveno šalia miško. Gyvendama gamtos apsuptyje, pradėjo stebėti ir fiksuoti metų laikų pokyčius bei gražias akimirkas.
Įsigijusi teleobjektyvą L. Šiaudvytienė susidomėjo paukščių ir žvėrelių fotografija. Paukščius stebėdavo pro langą, nes kieme buvo įrengta paukščių lesyklėlė. Žiemos metu, kai pašaldavo, juos maitindavo. Kasdien atskrisdavo labai daug paukščių, o tarp jų būdavo ir jai nežinomų, nematytų paukštelių. Tekdavo ieškoti informacijos internete, feisbuko grupėse bei ornitologų draugijose. Bendraudama su įvairių grupių nariais susipažino su daugybe įdomių žmonių – gamtos mylėtojų ir fotografų.
Parodos autorė mielai dalinasi savo nuotraukomis įvairiose grupėse: „Gamta ir žmogus“, „Gamtos vaizdai“, „Gamtos grožis“, „Lietuvos ornitologų draugija“, „Lietuvos orų ir gamtos vaizdai“ , „Ką pamatyti Lietuvoje“ ir kt. Ji siunčia savo nuotraukas ir TV3 televizijos rubrikai „Orai“.
L. Šiaudvytienė dalinasi savo gamtos fotografijos darbais ir su Jumis, kad šiuolaikiniame skubančiame laike stabtelėtume ir pamatytume, kiek stebuklų vyksta aplink mus. Gal šios fotografijos padės geriau pažinti mus supantį gyvūnijos pasaulį.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2023-08-23