Antroji akcija „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!“ Šilutės krašto bibliotekose

Nuo lapkričio 2 d. Lietuvos viešosiose bibliotekose startavo aplinkosauginė akcija „ATSAKINGAS SKAITYTOJAS. „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!“ Šią akciją jau antrus metus iš eilės organizuoja Elektronikos platintojų asociacija (EPA) kartu su Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamu projektu „Bibliotekos pažangai‘ 2“.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wrgfdT5EirE&feature=youtu.be[/youtube]

 

Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka. Visą lapkričio mėnesį raginame bibliotekos lankytojus aktyviai rinkti panaudotas baterijas bei nebeveikiančius mobiliuosius telefonus ir juos išmesti į bibliotekoje pastatytą specialią Elektronikos platintojų asociacijos surinkimo dėžę. Iki lapkričio 30 d. elektronines atliekas gyventojai gali atnešti į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką (Tilžės g. 10, I aukštas; pasiteirauti tel. (8 441) 77 137 arba el. paštu informacijos.skyrius@silutevb.lt).

Bibliotekininkai kviečia visus Šilutės krašto gyventojus atsakingai rūšiuoti gamtai ir žmogaus sveikatai pavojingas baterijas bei mobiliuosius telefonus. Tai puiki galimybė įrodyti, jog rūpi saugi aplinka. Aktyviausiems akcijos dalyviams bus įteikti simboliniai prizai.

Kurkime švaresnę aplinką sau ir ateities kartoms! Susitvarkykime savo planetą, bet pirmiausiai pradėkime nuo savęs, kaimynų, draugų, bendruomenių. Nebūkime abejingi tam, kas mus supa, kur ir kaip gyvename.

web_didelisplakatas_bibliotekos_su_tekstu

 

Informaciją paruošė
Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos
Informacijos skyrius

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2016-12-01