Šilutė 4 (T. Lagūnavičius)

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyks tarpdisciplininio meno atstovo Tomo Lagūnavičiaus parodos „VAIZDAS NESVARBU: SVARBU, KOKIA KAINA!“ atidarymas, kurio metu menininkas skaitys paskaitą „Šiuolaikinio meno rinka ir tendencijos. Kaip kurti šiuolaikinį meną? “.

„Paroda yra apie pasikeitusias tendencijas šiuolaikinio meno rinkoje. Šiuo metu susiformavo tokia situacija, kad vizualinių vaizdų yra per daug. Ir neaišku, kaip toliau paveiks meno rinką dirbtinis intelektas ir kt., todėl ir pasirinkau provokuojančią parodos temą „Vaizdas nesvarbu: svarbu, kokia kaina!“. Parodos atidarymo metu planuoju skaityti pranešimą „Šiuolaikinio meno rinka ir tendencijos. Kaip kurti šiuolaikinį meną?“. Bandysiu išprovokuoti diskusiją ir nuomonių pasidalinimą šiuo klausimu. Pranešimas bus iliustruojamas parodoje eksponuojamais meno darbais.

Esu baigęs Praktinės filosofijos magistrantūros studijas Vytauto Didžiojo universitete. Viena iš mane dominančių sričių yra meno filosofija ir socialinė kritika. Maloniai kviečiu į parodos atidarymą“ – apie parodos koncepciją pasakoja T. Lagūnavičius.

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje (I aukštas, Tilžės g. 10) paroda veiks nuo balandžio 10 d.  iki gegužės 22 d. Maloniai kviečiame apsilankyti!

 

Tomas Lagūnavičius iki šiol jau yra suorganizavęs virš 37 asmeninių parodų, pastatęs per 50 spektaklių, dalyvavęs net 56 tarptautinėse parodose ir bienalėse, tokiose kaip XIII Florencijos bienalė (Italija, Florencija, 2021), Žemės meno paroda „Balansas” (Lietuva, Vilnius, 2021). Menininkas nuolat eksponuoja paveikslus įvairiose galerijose skirtingose šalyse: Boomer galerijoje (Anglija, Londonas), Artly Mix galerijoje (Brazilija, San Paulas), Artio galerija (Kanada, Torontas), Collect Art (CoA) galerija (Sakartvelas, Tbilisis) ir kt.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2024-04-02