Ar čia kas nors yra?

Rašytojos, srautinio rašymo ir jogos mokytojos Evos Tombak naujos knygos „Ar čia kas nors yra?“ pristatymas, dalyvaujant autorei.
Renginį ves lituanistė Daiva Trijonienė.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Tai aštuntoji knyga, sudaryta iš trijų dalių: pirmoji – savaiminės mistinės patirtys; antroji – haliucinogenų sužadintos būsenos; trečioji – pašnekesiai su mokslininkais, gydytojais, psichologais,  astrologais, socialiai aktyviais žmonėmis apie pakitusios sąmonės būsenas, smegenis ir mirties paradoksus.

 

„Mistinės patirtys – tai išėjimas į kosminį guglą, kurio prisijungimo slaptažodis – atjauta, bendrystė,meilė. Tačiau be tam tikro sąmoningumo lygio prisijungti neįmanoma. Tikroji išmintis niekada nenusileidžia iki mūsų. Mes patys turime iki jos pakilti.

Jei žmogus, kalbėdamas apie savo patirtis, priverčia tave jaustis menkesnį, gali be jokios graužaties pamiršti jo patirtis. Žinantys tiesą nesipuikuoja.  Šiandien man atrodo, kad viskas, ką rašiau iki šiol, buvo tik apšilimas, žodžių jaukinimas, rašymo testavimas. Tikrą kūrinį aš pagimdžiau dabar. Mėgindama atsakyti į klausimą: „Ar čia kas nors yra?“

Eva Tombak

Ar čia kas nors yra?

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2022-03-30