Afisa

Kviečiame į susitikimą su rašytoju, žurnalistu Laimonu Iniu, kurio metu bus pristatyta naujausia autoriaus knyga „Gyvenimu ir meile tikiu (Mažosios Lietuvos žymūs kultūros žmonės. Biografinės sakmės)“.

Kartu su autoriumi dalyvaus XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė, Lietuvos žurnalistų sąjungos valdybos narė, poetė Dalia Poškienė, Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės pirmininkas Sigitas Šamborskis ir skaitovė Vilma Urniežiūtė.

Renginys vyks gegužės 14 d., antradienį, 17.00 val. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje (Parodų salė, I aukštas, Tilžės g. 10).

Pasiteirauti tel. (+370 441) 45967.

 

Pastaruosius kelis dešimtmečius autorius paskyrė Mažosios Lietuvos istorijos, tautosakos, kultūros klodų tyrinėjimui ir, ką išgyvenęs, sužinojęs stengiasi laisvai interpretuodamas pateikti savo knygose. „Gyvenimu ir meile tikiu“ – tai ne išsamūs istoriniai pasakojimai ir ne kruopštus biografinių faktų atkartojimas. Šios knygos herojai – rašytojai, kompozitoriai, mokslininkai, dailininkai, kunigai ir kiti žymūs veikėjai paliko neišdildomus pėdsakus ne tik Mažojoje Lietuvoje, bet ir visos Lietuvos istorijoje, kultūroje. Kurdamas jų gyvenimo sakmes, autorius norėjo, kad jie ir dabar būtų šalia ir budintų mūsų sąmonę, skaitytojas patirtų jų kasdienybę, išminties ir meilės galią, dvasios stiprybę. Pasakojimai papildyti senųjų sakmių, dainų, padavimų fragmentais.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2024-05-07