Afiša

Susitikimas su dailininke, literate, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos nare Odile Norvilaite. Tapybos darbų parodos „Ponių padangė“ pristatymas.

Tai pajūrio miestų, kuriuose kažkada gyveno garsios grafų giminės damos ir ponios, refleksija. Tai jūra, dangus, gėlės ir pasipuošusios, pavasario soduose vaikštančios damos ir panelės.

Jūs esate laukiami! Pasiteirauti tel. (+370 441) 78 216 .

Odilė Norvilaitė – dailininkė, literatė, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos narė. Gimė Kaune, menininkų šeimoje. Pirmoji dailės mokytoja buvo mama – žinoma Kaune tekstilininkė Irena Norvilienė. Mokėsi J. Naujalio muzikos mokykloje. Lankė skulptoriaus Juozo Šlivinsko studiją. Baigė keturmetę Kauno dailės mokyklą, kurioje tuo metu dėstė tokios garsenybės, kaip A. Martinaitis, A. Vilpišauskas, L. Drazdauskaitė. Vėliau išvyko studijuoti į Kijevą. Baigė Michailo Boičiuk dekoratyvinių menų institutą. Ši personalinė paroda – 25-oji. Kartu su mama Irena Norviliene išleido pasakų knygelę „Raganaitė Cija – šiuolaikinės originaliosios pasakos“, Gediminu Bytautu – poezijos knygą „Vizijos“. Ji yra tarptautinių almanachų bendraautorė. Autorinė Odilės Norvilaitės knyga „Kalbėsiu apie norus“ išleista 2024 metais.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2024-05-14