Kviečiame į gilų, nuoširdų ir provokuojantį vidinei introspekcijai susitikimą su knygos „Lipt stogais ir žiūrėti žemyn“ autoriais – Jurga Šeduikyte ir Gintaru Šmatavičiumi.

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje (Parodų salė, I aukštas, Tilžės g. 10, Šilutė)

 

Susitikimo metu vyks diskusija apie santykį su savimi, kitu ir supančiu aplinkiniu pasauliu, bus galima užduoti psichologui asmeninius neraminančius klausimus. J. Šeduikytė pristatys savo naujausią knygą „Iššūkis. Poilsio nuo darbo knyga“.

Lipt stogais ir žiūrėti žemyn

Apie autorius
Jurga Šeduikytė — žinoma Lietuvos dainininkė, muzikos kūrėja, teatro ir kino aktorė. Vilniaus universitete studijavo žurnalistiką ir ryšius su visuomene. Išleido vienuolika autorinės muzikos albumų ir buvo ne kartą apdovanota už aktyvią kūrybinę bei socialinę veiklą tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų („MTV Best Baltic Act“, „Auksinė gervė“, „Metų tolerancijos žmogus“ ir kt.).

Gintaras Šmatavičius — psichologas, teikiantis psichologines konsultacijas suaugusiems, šeimoms (poroms) ir paaugliams. Kauno Vytauto Didžiojo universitete studijavo psichologiją, įgijo sveikatos psichologijos magistro laipsnį. Rašo straipsnius psichologijos temomis portalams ir spaudos leidiniams, teikia individualias psichologines paslaugas, rengia paskaitas ir seminarus.

Renginys bus fotografuojamas, nuotraukos viešinamos bibliotekos reprezentaciniais tikslais. Renginio metu laikytis LR SAM numatytų saugumo reikalavimų. Pasiteirauti tel.: (8 441) 78 216

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2022-04-29