Tavo kūnas yra lyg mažas pasaulis, pilnas stebuklų. Jame telpa daugybė organų, kurie dirba kartu, kad galėtum augti, žaisti, tyrinėti ir džiaugtis gyvenimu.

Kviečiame moksleivius dalyvauti naujoje interaktyvioje pamokoje „Šifruojant kūno kodą: nuotykiai žmogaus organizme“ ir sužinoti apie kūne  esančius stebuklingus organus: širdį, plaučius, smegenis, skrandį, kaulus, raumenis. Dalyviams bus įdomu išgirsti, kokias funkcijas jie atlieka, kad žmogus galėtų jaustis sveikas ir energingas.

Pamokos metu vaikai patirs nuostabių įspūdžių: valgys, kad suprastų, kur keliauja maistas, kokią naudą jis duoda, atliks kvėpavimo pratimus ir sužinos, kaip deguonis iš plaučių patenka į kraują, spręs įvairias linksmas užduotis, kad suprastų smegenų vingrybes, šokio ritmu judins kaulus ir raumenis, kad suvoktų jų funkciją. Jiems bus pateikta dar daug kitų įdomių užduočių, žaidimų, neįtikėtinų faktų.

Kviečiame registruotis 3–4 klasių mokinius į smagią interaktyvią pamoką, atrasti nuostabų žmogaus kūno pasaulį ir suprasti, kaip jis veikia! Būtina išankstinė registracija tel. (+370 441) 78218 arba užsukus į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyrių (3 aukštas, Tilžės g. 10). Laukiame Jūsų!

Anonsas

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2024-03-06