Knygų mugės 2023 afiša
Kviečiame rugsėjo 28 d., ketvirtadienį, nuo 11.00 iki 18.00 val. dalyvauti Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyksiančioje Knygų mugėje, kur galėsite susitikti su įvairių Lietuvos leidyklų atstovais ir įsigyti naujų knygų leidyklų kainomis.
——————————————————————–
Tą pačią dieną, 17.00 val., bus galimybė dalyvauti Daivos Žukauskienės ir Olgos Pakalniškienės knygos „Neparašyta knyga“ pristatyme. Tai knyga-vadovėlis, terapijos-saviterapijos vadovėlis.
Viena iš tų knygų, dėl kurių į darbą eini neišsimiegojęs. Joje visko tiek daug: skausmo, nuogos kančios, bandymo išgyventi, pastangų, vilties, šviesos. Ir laiminga pabaiga. Laiminga tiek, kiek ji tokia gali būti.
——————————————————————–
Apie knygos autores:
Daiva Žukauskienė – geštalto terapeutė, trenerė ir lektorė. Darbinė patirtis psichikos sveikatos, pedagogikos, emocinio intelekto ugdymo srityse. Veda biblioterapijos, geštalto terapijos ir savęs pažinimo moterų stovyklas.
Olga Pakalniškienė – mitybos specialistė, pirmųjų Lietuvoje ketogeninės mitybos mokymų autorė, sveikos gyvensenos seminarų, renginių, mokymų kuratorė ir lektorė. Savo tinklaraštyje „Būk kietas su keto“ dalinasi įžvalgomis apie mitybą, sveikatinimą, pagrindines šiuolaikinio žmogaus savijautos problemas ir gyvenimo kokybės gerinimo būdus.
Renginys nemokamas.
Maloniai laukiame Jūsų!
——————————————————————–
Renginys bus fotografuojamas, nuotraukos viešinamos bibliotekos reprezentaciniais tikslais.
Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2023-09-15