Linas Kojala – Rytų Europos studijų centro (RESC) direktorius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto doktorantas ir dėstytojas.

Gavęs prestižinę Fulbrighto stipendiją mokėsi Harvardo universitete (JAV). Prieš įsidarbindamas RESC, L. Kojala dirbo žiniasklaidoje, LR Užsienio reikalų ministerijoje, vadovavo įvairiems tarptautiniams projektams. Jis komentuoja tarptautinės politikos aktualijas Lietuvos ir užsienio žiniasklaidoje, yra parengęs tekstų ar komentarų tokiose žiniasklaidos priemonėse kaip CNN, „The Moscow Times“, BBC, Vokietijos, Prancūzijos, Nyderlandų visuomeniniams transliuotojams.

 

Keliaudamas į Berlyną, Briuselį, Londoną, Bostoną, Vašingtoną ir kitus miestus knygos autorius kalbino per trisdešimt žymiausių politikų, diplomatų ir ekspertų.

Tarp jo pašnekovų – buvę didžiųjų Europos valstybių ir Lietuvos politiniai lyderiai, ambasadoriai, ekspertai. Asmenys, kurie pokalbiais Nidos kopų apsuptyje, netikėtais telefono skambučiais vidurnaktį ir diplomatinį protokolą pažeidžiančiomis audringomis diskusijomis prisidėjo prie Europos suvienijimo.

Knygoje sugulė įdomiausios diskusijos apie Europos idėjos istoriją, Lietuvos kelią į ES, šiandien ES kamuojančias migracijos, Jungtinės Karalystės išstojimo, saugumo, finansinio netikrumo problemas.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2019-03-25