Programoje:

dokumentinio filmo apie kurdų sufijus Ghaderi peržiūra ir trumpas pasakojimas apie Irano sufizmo filosofiją (autorius Aradas Emamgholi); sufijų muzika gyvai. Atlikėjai: Dariushas Rasouli (nėjus, setaras, taras), Aradas Emamgholi (dafas, šamaniški būgnai).

LAUKIAME JŪSŲ….

Dariushas Rasouli – žinomas nėjaus meistras, sulaukęs pripažinimo Vakaruose. Groti fleita pradėjo mokytis 1991 metais ir baigė Teherano menų universitetą. Nuo 2004 metų gyvena Europoje. Atlikdamas solinius muzikinius pasirodymus su nėjum bei grodamas su ansambliais, dalyvavo įvairiuose koncertuose ir festivaliuose Irane, Lenkijoje, Estijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Italijoje ir Japonijoje.

Aradas Emamgholi – muzikantas ir Dafo meistras iš Irano. Gimė 1983 metais Sanandajaus mieste, Irane.

Būdamas 5 metų Daf būgnu jau grojo sufijų susirinkimuose. Nuo 1992 metų pradėjo savo muzikinę veiklą įvairiuose festivaliuose ir buvo apdovanotas 4 kartus Irane bei Kurdistane. Jis yra koncertavęs Danijoje, Turkijoje, Švedijoje, Libijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse. Šiuo metu gyvena Lenkijoje tęsdamas savo muzikinę veiklą bei rengdamas pamokas ir muzikines dirbtuves norintiems išmokti groti Dafu.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2020-02-27