Konkurso vizualas

Kviečiame dalyvauti kūrybiškiausios anotacijos konkurse „Pasaulis mano knygų lentynoje“!

Skatinant atskleisti visuomenės kūrybiškumą, puoselėti bibliotekų ir skaitytojų bendradarbiavimą trečią kartą organizuojamas kūrybiškiausios anotacijos konkursas „Pasaulis mano knygų lentynoje“.

Šia iniciatyva Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla ir viešosiomis bibliotekomis, kviečia skaitytojus dalyvauti kūrybiškiausios anotacijos konkurse ir pristatyti savo mėgstamiausią knygą. Svarbu KŪRYBIŠKUMAS, todėl anotacija gali būti eiliuota, akademinė, eseistinė, gali turėti parodijos bruožų. Kviečiame rinktis mėgstamiausių lietuvių arba užsienio autorių kūrybą. Pasirinkta užsienio autoriaus knyga turi būti išversta į lietuvių kalbą.

Konkurse gali  dalyvauti visi: moksleiviai, studentai, literatūros mėgėjai, plunksną jau įvaldę ar mėgstantys rašyti kartkartėmis. Konkurso dalyviai rungsis keliose amžiaus grupėse.

Kūrybiškiausi ir originaliausi specialios vertinimo komisijos išrinkti darbai bus skelbiami Nacionalinės bibliotekos feisbuko paskyroje. Laimėtojai gruodžio 6 d. bus apdovanoti Nacionalinės bibliotekos ir Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos įsteigtais prizais.

Kaip vyks konkursas?

  • Pirmas žingsnis: nufotografuokite savo knygų lentyną. Nuotrauka – būtina konkurso darbo dalis.
  • Antras žingsnis: trumpai ir kūrybiškai aprašykite (iki 2 000 spaudos ženklų su tarpais) mėgstamiausią ar įdomiausią savo namų bibliotekos knygą.
  • Trečias žingsnis: anotaciją lietuvių kalba iki lapkričio 22 d. atsiųskite elektroniniu paštu Konkursai@lnb.lt. Laiške nurodykite vardą, pavardę arba slapyvardį, amžių, apžvelgiamo kūrinio autorių ir pavadinimą.

Daugiau informacijos apie konkursą ir jo taisykles rasite čia:
https://lnb.lt/naujienos/9171-skelbiamas-kurybiskiausios-anotacijos-konkursas-pasaulis-mano-knygu-lentynoje

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2022-10-25