Šį šeštadienį, gegužės 9-tą, kartu su visa Europos Sąjunga švęsime Europos dieną. Vizionieriškai Roberto Schumano deklaracijai, padėjusiai pamatus šiandienos Europos Sąjungai, sukaks 70 metų. Bet jubiliejus nebus įprastas – vis dar neatidarytos sienos tarp valstybių-narių, neatšaukti karantino sąlygoti įprastos gyvenimo tėkmės suvaržymai, jaučiamas netikrumas dėl ekonominės perspektyvos.

Todėl būtent šiandien kaip niekad reikalingas optimizmas, solidarumas ir draugystė. Lietuva nėra ES šalis-įkūrėja, Lietuva yra pačiame Europos Sąjungos pakraštyje, tačiau Lietuva yra kaip niekas kitas europietiška, tikinti Europa, tikinti savo ateitimi Europoje.

Dažnai dideles mintis paskatina maži ir paprasti dalykai. Tokie, kaip puodelis kvapios kavos. Tad šią Europos dieną norime pažymėti kviesdami visus kavos. Nesvarbu, kur bebūtumėm, kaip ją mėgtumėm ir kuriuos draugus norėtumėm jos pakviesti.

Šių metų mūsų Europos dienos vadinasi „Europos dienos solidarumo kava”. Kadangi gyvų renginių rengti negalime, šventę perkėlėme į virtualią erdvę ir gegužės 9 d. kviesime visus Lietuvos gyventojus išgerti puodelį kavos prieš tai pasidalinus kavos nuotrauka Facebook ar Instagram tinkluose.

Kaip prisijungti prie šios akcijos?

Prisijunkite prie renginio Facebooke: https://www.facebook.com/events/834218370401833/  . Du būdus kaip galima papuošti kavą pristatysime Facebooke rytoj (gegužės 8 d.) .

Gegužės 9 -oji, Europos diena. Pasidarome kavos (kada tik jums patogu).

Latte, espresso, paprastos (arba – arbatos) – kaip kam patinka.

Kol ji daroma, galime užsidėti ant savo Facebook profilio nuotraukos proginį rėmelį –www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=3305463999487918

Fotografuojame pasidarytą kavą mobiliu telefonu. Nuotrauką keliame į savo Facebook ar Instagram paskyrą. Nustatom, kad ji būtų matoma visiems, o ne tik draugams. Pridedame grotažymę #EuroposDienosKava

Jeigu norite, galite papuošti nuotrauką mūsų sukurtu specialiu efektu:

Facebooke (nuoroda į efektą veikia tik telefone): https://www.facebook.com/fbcameraeffects/tryit/891370607993880/

Instagram (nuoroda į efektą veikia tik telefone): https://instagram.com/a/r/?effect_id=560668664472619

Nepamirškite prie nuotraukos parašyti, kodėl mums Europos diena yra solidarumo ir optimizmo diena, ir kaip mes vėl kviesime draugus kavos ateityje.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2020-05-07