Virtualus literatūrinis susitikimas-pokalbis su rašytoju Roku Flick ir jo naujausio romano „Turtų voratinklyje“ pristatymas.

Autorių kalbina literatūrologė Jovita Saulėnienė.
Tekstus skaito aktorė Regina Arbačiauskaitė.

Tiesioginę transliaciją stebėkite:

F. Bajoraičio viešosios bibliotekos feisbuko puslapyje: Facebook!Spausk čia

Youtube kanale: [youtube height=”600″ width=”1000″]https://www.youtube.com/watch?v=Jj9_KsY1i-E[/youtube]

Rokas Flick – vienas skaitomiausių lietuvių rašytojų.  „Turtų voratinklyje” (2020) – šeštas autoriaus romanas, kuriame jis atsiskleidžia ne tik kaip talentingas rašytojas, bet ir kaip skvarbaus žvilgsnio ekonomistas, mokslininkas tyrėjas, stebėjęs paskutiniais XX a. dešimtmečiais Lietuvoje vykusius procesus ir juos fiksavęs atmintyje, kad dabar prikeltų literatūros kūriniu.

Romane „Turtų voratinklyje” autorius pasakoja apie vieną inteligentišką šeimą, staiga praturtėjusią, bet susiklosčius nepalankioms aplinkybėms visiškai nuskurdusią ir nuklydusią į visuomenės pakraščius. Ir tik į gyvenimo pabaigą vienas iš sūnų susiranda išbandymų nukamuotą tėvą, tačiau ar tai tikrai reiškia, kad į šią šeimą, o kartu ir visą šalį grįžo taika, gerovė ir ramybė?

Ankstesniuose savo romanuose rašytojas kūrė Prūsijos, Klaipėdos krašto meninį paveikslą, taip įsirašydamas į negausias Lietuvoje literatūrinės Rytų Prūsijos kūrėjų gretas. 2015 metais už romaną „Emma, pastoriaus duktė” jam buvo įteikta rašytojos Ievos Simonaitytės literatūrinė premija.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2020-11-19