Renginio-afiša

Liepos 1 dieną 16.00 valandą F. Bajoraičio bibliotekoje TAU literatai susitinka su literatūrinės kraštotyros pradininku Lietuvoje, lituanistu Benjaminu Kondratu.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams B. Kondratas pažįstamas kaip knygų „Kūrėjų pėdsakais“ autorius, žmogus, kurio knygomis naudojasi ne vienas ruošdamasis su mokiniais aplankyti rašytojų gimtines, su kūryba susietas vietas.  Enciklopedinio pobūdžio šie leidiniai labai padeda ne tik sudarant kelionės maršrutą, bet ir papildant akademines žinias apie rašytojus.

B. Kondratas yra išleidęs ir keletą lietuvių kalbos mokymui ir mokymuisi skirtų knygų, ypač reikalingų ruošiantis egzaminams. Tai Lietuvių kalbos taisyklės. Lietuvių kalbos taisyklių sąvadas ir kt.

TAU literatams rašytojas ketina papasakoti naują, dar nepublikuotą medžiagą apie S. Nėrį, t. p. pristatyti naujausią kraštotyros knygutę apie Vilnijos kraštą.

Kviečiame pokalbiui prisijungti visus, kuriuos domina literatūrinė kraštotyra, ar tiesiog pasikalbėti su įdomiu žmogumi.

Tau literatai

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2021-06-30