Šilutės miesto šventė

Gegužės 27 d., šeštadienį, 15.00 val. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vasaros kiemelyje vyks renginys, skirtas miesto gimtadieniui.

 

Poezijos ir muzikos valanda „Jausmų džiazas“: gražiausios lietuvių ir užsienio poetų eilės, jausmingos dainos, muzika su aktore Egle Jackaite ir pianistu Antanu Cirtautu (Klaipėda).
„Gyvenimas lėkte lekia, o kokių pojūčių dabar labiausiai ilgitės? Esu tikra, kad žmogus yra širdies ir proto lydinys, bet gyvybę mums teikia pirmiausia jausmas. Gyvas jausmas. Tik gyvas jausmas gali duoti gyvybės pojūtį žmogui. Gyvi yra tie, kurių jausmai yra gyvi. Kviečiu į „Jausmų džiazą” – pačių įvairiausių nuotaikų ir jausmų sūkurį, kurį visi kartu kursime iš eilių, dainų, muzikos ir nuoširdumo. Ir dar artumo jausmo. Ateikite pajusti, kiek gyvybės ir jėgų slypi jūsų viduje. Ateikite pasiklausyti, išgirsti, pajusti, pasijuokti, gal paverkti. Taip būna! Ateikite pasveikinti savęs ir artimo, juk mes esame šiame pasaulyje. Ateikite – pajusime GYVENIMĄ. Aš dovanoju Jums pavasarį – ar žydėsi!“
Eglė Jackaitė
Maloniai kviečiame!
Pasiteirauti tel. (8 441) 78 216
Renginys nemokamas! 
Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2023-05-19