Mieli bibliotekos bičiuliai,

dėkojame visiems, kurie buvote kartu šiais išbandymų kupinais metais ir skaitėte mūsų siūlomas virtualias pasakas rubrikoje „Skaityk, sužinok, dalinkis“. Tikimės, kad smagiai bei  prasmingai praleidote laiką su knyga.

Šiandien jums siūlome paskutinę šiais metais, tačiau ne mažiau įdomią rašytojo Danielio Defo istoriją „Robinzonas Kruzas“. Tai atsitikimų kupinas romanas apie jaunąjį Kruzą, kuris ištroškęs nuotykių palieka tėvo namus ir išplaukia į nežinomybę. Patyręs šiurpių nuotykių, sudužus laivui jis atsiduria negyvenamoje saloje. Čia išgyventi jis gali pasikliaudamas vien savo žiniomis bei jėgomis. Robinzonas Kruzas tyrinėja salą, išmoksta medžioti, prasimanyti maisto, susikuria namus, prisijaukina laukinių gyvūnų, kovoja su atplaukiančiais kanibalais ir skaičiuoja dienas… Jo draugais tampa išgelbėtas laukinis žmogus bei papūga. Praleidęs saloje ilgus metus, Robinzonas Kruzas grįžta namo.

Tai vienas pirmųjų ir garsiausių nuotykių romanų pasaulyje. Jis sukurtas remiantis tikra istorija, todėl siūlome jums, mieli skaitytojai, kartu su Robinzonu Kruzu patirti nuotykį – pasinerti į stebuklingą knygos pasaulį. Gražių švenčių. Iki kitų susitikimų!

Knygą rasite čia Knyga!Spausk čia

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2020-12-18