Sausio 13 d., penktadienį, 16.00 val. maloniai kviečiame į klaipėdiečio tapytojo Ernesto Žvaigždino kūrybos parodos „Klaipėdos kraštas gyvai“ pristatymą, dalyvaujant autoriui. Renginys vyks Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje (Parodų salė, I aukštas, Tilžės g. 10).

Parodoje eksponuojami tapyti unikalaus Klaipėdos krašto vaizdiniai: pajūrio ir pamario reginiai, laivų, urbanistikos motyvai, kuriuos šis dailininkas yra meistriškai įvaldęs. Darbais menininkas liudija savo kūrybinio buvimo šiame krašte ženklą.

Apie kūrėją

Ernesto Žvaigždino tapybai būdinga ekspresyvi maniera, sodrios spalvos, abstrakčios formos, lakios linijos, miesto ir gamtos peizažo motyvai. Siekiant harmonijos kūrybiniame procese dailininko požiūris yra dalykiškas, potėpis – abstraktus, o rezultatas – avantiūristinis. Menininkas parodose dalyvauja nuo 1981 m. Surengė ne vieną autorinę parodą Lietuvoje ir užsienyje – Vokietijoje, Danijoje, Rusijoje, JAV.

Istoriniai ir šviesos akcentai

Pristačius parodą kviečiame pabūti kartu bibliotekos kiemelyje, pasišildyti prie laužo, pasivaišinti karšta arbata ir kava, pasidalinti mintimis apie istorinius įvykius.

Skirta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos ir 1923 metų sukilimo 100-osioms metinėms.

Laukiame Jūsų!
Pasiteirauti tel. (8 441) 78 216
Renginys bus fotografuojamas, nuotraukos viešinamos bibliotekos reprezentaciniais tikslais.

 

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2023-01-05