Atvirlaiškiai

Kviečiame apsilankyti Severino Balandžio fotografijų parodoje „Atvirlaiškiai“, kuri Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje veikia nuo gegužės 23 d.

Ši paroda skirta Šilutės miestui. Fotografija ant fotojuostos – tai ne skaitmeninė fotografija, nes nuotraukos turi dvasią, jos kalba, taip dar labiau paryškindamos Šilutės miesto savastį, jos istoriją.

Severinas Balandis rašo: „Lietuvių fotografai savo nuotraukomis garsėja ne tik Lietuvoje, tačiau ir pasaulyje. Tačiau dabar daugumos akimis fotografija yra likusi kaip paslaugų verslo sritis. Mano noras buvo atvežti meninę fotografiją į Mažąją Lietuvą ir parodyti iš kur ji kilo. Paroda noriu pabrėžti Šilutės miesto architektūros išskirtinumą bei parodyti kiekvienam žiūrovui tai, ką jis galbūt kasdien praleidžia pro akis. Parodos idėja pirmiausia kilo minint Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmetį. Taigi norint paminėti šimtmetį bei pagarsinti Šilutės, kaip Mažosios Lietuvos etnografinio regiono sostinės, vardą tarp kitų Lietuvos miestų.“ Parodoje galėsite išvysti pagrindinius Šilutės miesto architektūros paminklus, tačiau išvysite juos visai kitu rakursu ir pažvelgsite į daugumą jų nauju žvilgsniu. Paroda veiks iki birželio 22 d.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2024-05-17