Trys susitikimai bibliotekoje: vaikai klausėsi, žaidė ir „gydė“ knygeles
Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filiale pastarosiomis dienomis netrūko vaikų šurmulio. Čia vyko trys prasmingi ir spalvingi susitikimai su jaunaisiais bibliotekos bičiuliais, skatinantys smalsumą, kūrybiškumą ir meilę knygai. Balandžio 2-ąją, tradiciškai minint Tarptautinę vaikų knygos dieną bei danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimtadienį, bibliotekoje svečiavosi Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ugdytiniai. Vaikai ne tik artimiau […]

