Noriu knygeles skaityti…

2011 m. balandžio 9 d., Liuda Nausėdienė

F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyrius toliau sėkmingai dirba pagal pasirašytas partnerystės ir bendradarbiavimo sutartis su miesto lopšeliais-darželiais, taip pat su Šilutės miesto pradinėmis bei pagrindinėmis mokyklomis.

 

Balandžio septintą dieną bibliotekoje nuo pat ryto šurmuliavo vaikai – vyko teatralizuoti knygučių pristatymai. Renginys buvo skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Savo pasirodymais vaikus džiugino miesto darželio „Žibutė” septintos grupės „Beždžioniukai” (vadovė Lidija Balsienė) auklėtiniai ir jaunųjų bibliotekos bičiulių būrelio „Galvočiukai” nariai.

Darželinukai su savo vadove parodė spektakliuką pagal Claire Freedman, Sally Hobson knygą „Nesijaudink, pelyte!” Kaukės, dekoracijos, tinkamai parinktas muzikinis fonas nenustelbė mažųjų aktoriukų vaidybos. Spektakliuke rodoma šilta, pamokanti istorija apie draugystę ir pagalbą vienas kitam atsitikus nelaimei.

Jaunieji bibliotekos bičiuliai pristatė S. Abromavičiaus knygą vaikams „Noriu knygeles skaityti”, suvaidinę spektakliuką „Lėlių mokyklėlė”. Tai nuotaikinga pamokanti improvizacija apie tai, kaip vaikučiams reikia knygelių daugiau skaityti ir kuo mažiau laiko prie kompiuterio ir televizoriaus praleisti.

Pasirodymus stebėjo, kartu linksminosi, šoko ir dainavo, negailėjo plojimų miesto darželių „Ąžuoliukas” ir „Žvaigždutė” mažieji bei jų auklėtojos. Jiems išsiskirstant net tą dieną lauke siautęs vėjas ir lietus negąsdino ir negadino geros mažųjų nuotaikos.

Spausdinti
Facebook komentarai