Konkursas „Sukurk stilių šiuolaikinei bibliotekininkei“

2011 m. rusėjo 20 d. Kaunas

Ar kada atkreipėte dėmesį, kaip atrodo Jus aptarnaujanti bibliotekininkė ir kokie stereotipai apie ją vyrauja? Turbūt dažniausiai įsivaizduojate bibliotekininkę su akinukais juodais rėmeliais, baltais marškinėliais, sijonu žemiau kelių, santūria šukuosena. Ar toks įvaizdis gajus ir šiandien? Kokias bibliotekininkes norėtumėte matyti?

 

Ruduo – tinkamiausias laikas aprengti bibliotekininkes naujais drabužiais. Sukurkite stilių šiuolaikinei bibliotekininkei, atitinkantį nūdienos tendencijas. Kviečiame dalyvauti mados tinklaraščių autorius ir visus, neabejingus estetikai, madai ir grožiui. Būkite išradingi, linksmi, rimti, santūrūs, ekstravagantiški ar prabangūs…

 

Savo piešinius, eskizus ar fotografijas siųskite el. paštu facebookas@kvb.lt arba atneškite juos į Kauno apskrities viešosios bibliotekos Registratūrą (Radastų g. 2, II a.) iki spalio 30 dienos.

Jūsų darbai bus eksponuojami Kauno apskrities viešosios bibliotekos socialinio tinklapio „Facebook” puslapyje. Nugalėtojai bus apdovanoti rėmėjų „Replique Boutique”, vintažinių drabužių krautuvėlės „Komoda” ir „Linos Ūkio” prizais.

Daugiau informacijos:

Edita Urbonavičienė
Viešųjų ryšių specialistė
Kauno apskrities viešoji biblioteka
Radastų g. 2, 228 kamb.
Tel./faks. (8-37) 32 44 37
e.urbonaviciene@kvb.lt

Lina Sabaitytė
Kultūros renginių ir leidybos grupė
Kauno apskrities viešoji biblioteka
Radastų g. 2 (303 kab.)
Tel. (8 37) 32 44 17
sabaityte@kvb.lt

Spausdinti
Facebook komentarai