Bikavėnų filiale susitikimas su rašytoje Filomena Kitova

bikavenai12013 m. balandžio 25 d., Daiva Puidokienė

 

Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filialo skaitytojai susirinko į atnaujintus kultūros centro namus paminėti 13-ąją Nacionalinę bibliotekų savaitę, kurios šūkis „Nežinai? Pėdink į biblioteką!” Į susitikimą su bikavėniškiais atvyko rašytoja Filomena Kitova, gyvenanti Šilutėje. Ji pristatė savo romano „Gyvenimo kelionė” tris dalis: „Tarp svetimų”, „Sugrįžimas”, „Česlovas”, o taip pat planuojamas išleisti dar dvi dalis. Viena knyga bus apie brolį Romualdą, kita – apie jos pačios gyvenimą. Leidykloje jau laukia fantastinių apsakymų knyga jaunimui, kuri greit pasieks skaitytojus.

Rašytoja Filomena Kitova savo kūriniuose perteikia sunkų savo mamos gyvenimo kelią, patirtus įvairius išgyvenimus karo, pokario laikotarpiu ir brolio Česlovo pragarišką gyvenimą tremtyje. Vaizdžiai ir įtaigiai papasakoti prisiminimai skaitytoją įtraukia į tuos įvykius. Renginio metu net vaikai, kurie turi mažiausiai kantrybės, rašytojos klausėsi susidomėję. Būdama aštuonerių metų rašytoja parašė pirmąjį eilėraštį. Keletą eilėraščių perskaitė ir susirinkusiems.
Dėkojame Filomenai Kitovai už šiltą ir nuoširdų bendravimą ir tikimės vėl susitikti, kuomet bus išleistos naujos knygos.

 

bikavenai2

 

Spausdinti
Facebook komentarai