Rimtai linksmas rytmetys vaikams

img 85662013 m. lapkričio 16 d., Liuda Nausėdienė

Tokio nuotaikingo penktadienio ryto Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojos nesitikėjo. Pirmiausia į svečius atvyko Šilutės rajono Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Degučių skyriaus ugdytiniai su savo mokytojomis. Nemažas būrys moksleivių išsamiai susipažino su biblioteka, apžiūrėjo visus skyrius, darbuotojos papasakojo apie kiekvieno skyriaus veiklą ir teikiamas paslaugas.

Labiausiai vaikus sudomino „robotas-bibliotekininkas” – knygų grąžinimo ir išdavimo aparatas. Vėliau laukė staigmena, kurią svečiams suruošė Šilutės miesto lopšelio darželio „Gintarėlis” šaunusis kolektyvas. Linksminti ekskursantų „atskrido” visas pulkas „marsiečių” su savo vade – darželio direktore Stefanija Petkiene priešakyje… Spektakliukas „Marsiečiai darže”, kurį su savo auklėtiniais paruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Loreta Vilkienė ir muzikos mokytoja Danguolė Čeliauskienė, dalyvius apsupo šventiška nuotaika ir bendromis linksmybėmis. Pradžioje visi kvatojosi iš daržovių išdaigų, o vėliau kartu sukosi bendrame šokių ir žaidimų šėlsme.
Vos spėjus atsisveikinti su darželinukais, svečiai buvo pakviesti prie bendro vaišių stalo pabendrauti su Šilutės Žibų pradinės mokyklos ketvirtokais. Ketvirtokai su savo auklėtoja Rasa Jankauskiene ir mokyklos bibliotekininke Daiva Šarlauskiene atvyko į literatūros popietę „Kazio Binkio kūrybos vertintojai – vaikai”. Visiems susipažinus, prie gardžios žolelių arbatos puodelio vyko garsiniai skaitymai, vaikai kalbėjosi ir diskutavo apie Kazio Binkio kūrybą. Bibliotekos svečiai nepajuto, kaip atėjo pietų metas ir reikėjo atsisveikinti. Štai taip linksmai ir kartu rimtai pasibuvę užbaigėme draugystės estafetę.

{gallery}documents/fotogalerija/2013_11_15_deguciai{/gallery}

 

Spausdinti
Facebook komentarai