Susitikimas prie parodos

sam 04932014 m. kovo 3 d., Marina Lodusova

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filiale prie parodos „Vilties ir tikėjimo keliu: Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šilutės filialo dvidešimtpenkmetis. 1989-2014.”, vyko pokalbis-susitikimas su žurnalistu, buvusiu Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Šilutės iniciatyvinės grupės nariu, knygos „Pėdos rasoje: Šilutės ir Pagėgių krašto gyvenimo vaizdai žurnalisto publikacijose 1969-2011″ autoriumi Stasiu Mėlinausku.

Autoriaus knygoje yra daug straipsnių susijusių su tremtimi, politinių kalinių kalinimu. Knygos autorius prisiminė, kad dalyvavo ir pirmame Pamario tremtinių susirinkime 1989 m. sausio 28 d.
Į susitikimą susirinkę katytiškiai susidomėję klausėsi autoriaus pasakojimo, kaip jis dėliojo šitą knygą, kas jį paskatino parašyti ją, kaip buvo renkama medžiaga. Šiame leidinyje sudėti per keturiasdešimt žurnalistinio darbo metų spaudoje publikuoti autoriaus straipsniai, turintys išliekamosios vertės. Ši knyga – tarsi išsamus krašto istorijos konspektas, leidžiantis vietiniams gyventojams prisiminti tai kas jau išdilo iš atminties, o atvykėliams pažinti šio krašto vaizdus ir žmones. Atsisveikindamas Stasys Mėlinauskas dalijo autografus skaitytojų įsigytose jo knygose, o renginio lankytojai linkėjo autoriui kūrybinės sėkmės.

sam 0491

Spausdinti
Facebook komentarai