Bibliotekoje su Kristijonu Donelaičiu linksmai

img 06622014 m. kovo 28 d., Liuda Nausėdienė

Šiltą kovo 28 d. į viešąją biblioteką skubėjo mažieji knygos draugai su savo gražiais darbo vaisiais, kurioje jie pristatė savo parodą „…mes vėl linksmi pavasarį švenčiam…”. Tai Žibų pradinės mokyklos (mokyt. Rasa Jankauskienė, Daiva Šarlauskienė, Daiva Balčytienė) ir Pamario pagrindinės mokyklos (mokyt. Rasa Dulkienė, Dalia Savickienė, Violeta Lukošienė) auklėtinių bendras darbas minint K. Donelaičio metus.

O kad šis gausus būrys žingeidžių vaikų nenuobodžiautų, bibliotekininkės paruošė smagių viktorinų, kurių klausimynuose buvo ir nesudėtingų klausimų apie rašytojo gyvenimą ir kūrybą.
Mažieji sudalyvavo interaktyvioje viktorinoje „Be knygos nėra mokslo, be mokslo nėra ir gyvenimo” ir atsakė į daugybę suktų ir linksmų klausimų. Už teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanoti saldainiais. Dalyviai ne tik turėjo galimybę dalyvauti viktorinose, bet ir auditorijai taip pat pateikė užduočių, į kurias atsakyti buvo tikrai nelengva.
Dalyviams buvo pristatyta K. Donelaičio skaitykla su joje esančiais sukauptais virtualiais ir tradiciniais dokumentais, interneto skaitykla. Paklausė ištraukos iš rašytojo poemos „Metai”, kurią paskaitė K. Donelaičio poemos ištisinių skaitymų dalyvė (Knygų mugė′2014), Vaikų aptarnavimo skyriaus vedėja, Vita Gerulienė.
Sužinoję daug naujų dalykų, patyrę smagių ir teigiamų įspūdžių ir emocijų, vaikai atsisveikino su biblioteka, kuri visada atvira jų jaukiam šurmuliui.

{gallery}documents/fotogalerija/2014_03_28_vaikai{/gallery}

Spausdinti
Facebook komentarai