„Interneto savaitė 2014“ F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

gow banerisŠių metų kovo 24-30 dienomis vyksta kasmetinė tarptautinė iniciatyva „Interneto savaitė 2014“, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į naujų technologijų naudą bei plačias pritaikymo galimybes, raginti jaunimą studijuoti bei siekti karjeros IT srityje bei susikurti patiems darbo vietas. Šiam tikslui įgyvendinti 20 Europos šalių rengiami kūrybiniai konkursai, motyvaciniai renginiai, kviečiama pasitikrinti savo IT žinias ir daugelis kitų veiklų.

Kovo 25 d. 10 val. „Interneto savaitė 2014. Jūsų saugūs finansai“. Kviečiame žiūrėti tiesioginę transliaciją iš Martyno Mažvydo bibliotekos. Lietuvos banko Priežiūros tarnybos Vartotojų apsaugos ir švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Toma Grinytė ir Irmina Judickaitė papasakos apie dažniausiai pasitaikančius sukčiavimo tipus, kaip saugiai naudotis e. pinigais ir bankomatais. Namuose, darbe galite prisijungti adresu: http://bit.ly/OouytV

Kovo 25-28 d. 10-19 val. „E. deklaravimas? Jums padės e-bibliotekininkas!“ Kviečiame apsilankyti Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose bei padedant bibliotekininkams pasinaudoti GPM lengvatomis bei pajamų mokesčio permoką susigrąžinti tuos, kurie sumokėjo pensijų įmokas į pensijų fondus, taip pat už studijas aukštosiose mokyklose už pirmąjį aukštąjį išsilavinimą, sumokėjo palūkanas už iki 2008 m. pabaigos paimtą kreditą vienam gyvenamajam būstui statyti ar įsigyti, sumokėjo gyvybės draudimo įmokas, per kalendorinius metus pasinaudojo ne visu metiniu neapmokestinamuoju pajamų dydžiu, nepasinaudojo papildomu metiniu neapmokestinamuoju pajamų dydžiu už auginamus vaikus.

Kovo 28 d. 11 val. „Saugesnis internetas – saugesnis vaikas“. Integruota informacinė pamoka, dalyvaujant Šilutės Žibų pradinės mokyklos pirmokams (mokytoja Elena Bardauskienė).

Spausdinti
Facebook komentarai