Grabupių bibliotekoje – protų mūšis „Vunderkindai gali!”

p41133482014 m. balandžio 11 d., Šarūnė Gerulytė

Į Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialą balandžio 11 d. sugužėjo nemažas gerai nusiteikusių Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus mokinukų būrys. O susirinko „kietos” komandos: „Transporteriai” (kapitonė Monika Steigvilaitė); „G Būrys” (kapitonas Gytis Jankauskas); „Menininkai” (kapitonė Emilija Jankauskaitė); bei „Riteriai” (kapitonas Dovydas Andriekus). Bibliotekininkė pakvietė juos visus kartu sudalyvauti protų mūšyje „Vunderkindai gali!”.

Šaunieji dalyviai visų pirma buvo supažindinti su pagrindinėmis žaidimo taisyklėmis, kad būtų žaidžiama sąžiningai. Taip pat bibliotekininkė nepamiršo palepinti mokinių filmuotu vaizdo įrašu, kuriame daugelis jų atpažino save. Atsipalaidavę, aptarę filmuką komandų nariai prisistatė. Kiekvienas prisistatymas buvo vertinimas papildomais balais, todėl, be abejo, visi pasinaudojo šia galimybe užsidirbti sau tašką. Po prisistatymo prasidėjo klausimų turai: muzikos, knygų karalystės, tikrų lietuvaičių, mįslių skrynelės. Sunkiausias buvo mįslių skrynelės turas, todėl teko nemenkai palaužyti smegenėles. Galiausiai liko kūrybinė užduotis, kur vieni improvizavo filmą apie Garfildą, kiti vaikų literatūros kūrinius „Kakė Makė ir Didelė Tamsa”, „Ropę” bei „Raudonkepuraitę”.
Protų mūšio eiga aiškiai rodė, kad visų komandų rezultatai beveik lygūs ir iškart buvo aišku – nugalėtojus atrasti bus nelengva. Tačiau šiais metais nusprendėme, kad nugalės mus visus – draugystė… Tačiau nė viena komanda neliko nuskriausta, visi dalyviai gavo iš bibliotekininkės padėkos raštus už aktyvų dalyvavimą bibliotekos renginyje, taip pat saldžių dovanėlių. Vaikai išėjo atostogauti gerai nusiteikę, kupini linksmų įspūdžių ir su plačiausiomis šypsenomis.
Vaikams šis renginys labai patiko ir jie pasižadėjo ateityje dalyvauti protų mūšiuose.

 

{gallery}documents/fotogalerija/2014_04_11_grabupiai{/gallery}

Spausdinti
Facebook komentarai