Tradicinės Vaikų Velykėlės tęsiasi!

p10101932014 m. balandžio 30 d., Ilona Jonikaitė

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vaikai nuotaikingai dalyvavo pavasariniame Naisių vasaros projekte-konkurse, puoselėjančiame gilias lietuviškas tradicijas, ugdančiame tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiančiame šeimas, draugus, bičiulius, bendramokslius.

Vasaros kiemelyje buvo pastatytas Didžiojo margučio 2 metrų aukščio ir 1 metro pločio muliažas. Lopšelio-darželio „Pušelė” (auklėtoja Vilma Mikužienė) ir Šilutės Žibų pradinės mokyklos (mokyt. Elytė Bardauskienė ir Rasa Jankauskienė) auklėtiniai džiaugėsi galėdami linksmintis Didžiojo margučio šventėje. Jie dalyvavo viktorinoje apie gamtos pabudimo šventę „Ką protėviai užrašė mums ant margučio”, šoko, bendravo, piešė ant Didžiojo margučio, vaišinosi saldainiais, džiaugėsi padovanotais Naisių vasaros teatro muzikinio spektaklio vaikams, tėvams ir jų draugams „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus” DVD diskais.

Renginio dalyviams buvo pristatyta Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos integruotos pamokos paroda „Ornamentai margučiuose” (mokyt. Jurgita Balčytienė, Regina Zybartaitė ir Giedrė Mockuvienė).

Naisių vasaros projekto-konkurso rėmėjas ir globėjas – Rimantas Karbauskis.

Lauksime konkurso rezultatų.

 

{gallery}/documents/fotogalerija/2014_04_30_vaikai{/gallery}

Spausdinti
Facebook komentarai