Audriaus Šikšniaus knygos „Gyvenimo gyventojai” sutiktuvės Šyliuose ir Degučiuose

Audriaus Šikšniaus knygos „Gyvenimo gyventojai" sutiktuvės Šyliuose ir Degučiuose2015 m. vasario 26 d., Šylių ir Degučių filialo bibliotekininkės Vida Mišeikienė ir Elena Dragūnienė

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių ir Degučių filialuose vyko Fridricho Bajoraičio literatūrinės premijos laureato, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos nario Audriaus Šikšniaus naujausios prozos ir poezijos knygos „Gyvenimo gyventojai” sutiktuvės.

Šioje autoriaus knygoje ir toliau išlieka paprasta kūryba, paprasti žodžiai, tačiau daug pasakantys, verčiantys susimąstyti.

Novelėje „Stiklinė vienatvės” pasakojama moters istorija ir jos gyvenimo peripetijos. Knygos autorius užziminė, kad pagrindinė novelės herojė – moteris vardu Aldona, gyvenanti Šilutėje. Teko autoriui ją pažinti, taip gimė mintis viską sudėlioti popieriaus lape, o vėliau visa tai sugulė naujoje knygoje.

Autorius vėl planuoja išleisti naują knygą. Šiuo metu rašo apysaką „Žiemojantis angelas”. Ištraukas netrukus galėsime skaityti rajoniniame „Pamario” laikraštyje.

Knygos mecenatas Arvydas Jakas renginio metu pasidalino prisiminimais apie tai, kaip susipažino su Audriumi. Beje, ši pažintis tęsiasi jau aštuonetą metų. Svečias kalbėjo apie autoriaus kūrybą, jos paprastumą ir didelę prasmę.

Audriaus Šikšniaus knygos „Gyvenimo gyventojai" sutiktuvės Šyliuose ir Degučiuose

Spausdinti
Facebook komentarai