Europos kalbų diena paminėta Kintų bibliotekoje

IMG 05042015 m. spalio 5 d., Vaida Nausėdaitė

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Skatindama įvairių kalbų mokymąsi, Kintų biblioteka surengė protų turnyrą Kintų pagrindinės mokyklos 8-10 ir Šilutės I-os gimnazijos 3e klasių mokiniams. Bendradarbiaujant su Kintų pagrindinės mokyklos užsienio kalbų mokytojais buvo surengtas turnyras „Žinių kodas: protų kovos „Pasuk makaulę”.

Pagal Šilutės r. sav. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Bibliotekos pažangai 2″ naujai gautą aktyvaus atsakymo sistemą „Active Vote” pirmieji išbandė būtent Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai. Jie atsakinėjo į turų klausimus interaktyviai, atsakymus spausdami pulteliuose. Tai nauja patirtis tiek organizatoriams tiek dalyviams, bet tokiu būdu atsakinėti į klausimus – įdomu ir praktiška.
Keturios komandos – „EUROLIETUVIAI” (8kl. Kapitonas Deimantė Naujanytė), „BURUNDUKAI” (9kl., kap. Deimantė Rangaitė), „KALBUKAI”( 10kl. Kap. Vytenis Papievis) ir „NEPILNAMEČIAI”(3e kl. kap. Nedas Neimantas) varžėsi keturiuose turuose – „Kalbų istorija”, „Gestų kalba”, „Rusų kalba”, „Muzikos ritmu”.
Visų komandų žinių lygis viso žaidimo metu buvo gana panašus ir paskutiniąją komandą nuo lyderių skyrė tik 3 taškai. Kol buvo sumuojami galutiniai protų kovų rezultatai, dalyviai turėjo galimybę gauti asmeninius prizus už teisingai įvardintas šalis.
Trečiąją vietą laimėjo patys mažiausi turnyro dalyviai„ Eurolietuvių” (8 kl.) komanda, pirmąją ir antrąją vietas pelnė vienodą balų skaičių surinkusios „KALBUKAI”( 10kl.) ir „NEPILNAMEČIAI”(3e kl.) komandos, tačiau atsižvelgus į bendrą atsakymų trukmę, „Žinių kodo: protų kovų „Pasuk makaulę”” nugalėtojais tapo dešimtokai. Nugalėtojai ir dalyviai apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

IMG 0467

IMG 0468

IMG 0469

IMG 0478

IMG 0477

Spausdinti
Facebook komentarai