Paulinos Šiaudvytytės poezijos ir dailės pristatymas

SAM_5185

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filiale šeštadienį pristatyta Žemaičių Naumiesčio gimnazistės Paulinos Šiaudvytytės tapybos darbų paroda ir eilėraščių knygelė ,,Ak, kaip gera jausti…“

Šis renginys skirtas 16-ajai Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Jos tema kartoja Bibliotekų metų šūkį – „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“. Stipri visuomenė – tai skaitantys, besimokantys ir svajojantys žmonės. Stiprios bibliotekos – tai telkianti ir įkvepianti erdvė. Bibliotekos – tai vieta kūrybingos asmenybės ugdymui, vieta, skatinanti žinių troškimą.

Šyliškiams Paulina Šiaudvytytė pasakojo, kaip gimsta eilėraščiai, kada ateina įkvėpimas rašyti poeziją ar paimti teptuką į rankas. Jaunoji kūrėja yra baigusi Šilutės meno mokyklą. Piešti, kaip ir eilėraščius rašyti, jai patinka nuo vaikystės. Anot pačios autorės, pirmieji poezijos kūriniai buvo vaikiški, dabar skaitant jie atrodo juokingi.

Paulina pasakojo, kad dažnai dalyvauja meninio skaitymo konkursuose. Šiemet ji dalyvavo ekslibrisų konkurse, skirtame M. K. Čiurlionio 140-osioms gimimo metinėms paminėti, ir tapo laureate. Renginio viešnia atviravo, jog visada darant kokį darbą ar dalyvaujant konkurse tikisi kažką laimėti, išmokti kažko naujo. Turiningai praleistas laikas yra smagus.

Toliau pokalbis vyko prie arbatos puodelio, autorei palinkėta sėkmės kūryboje ir moksluose.

SAM_5178 SAM_5176 SAM_5174 SAM_5173 SAM_5172

Spausdinti
Facebook komentarai