Saugiškės prakalbino angelus

1

16-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filiale prasidėjo kūrybinėmis dirbtuvėmis „Angelų kalbėjimai“, dalyvaujant bibliotekos globėjai Violetai Astrauskienei.

Aktyvios bibliotekos skaitytojos šį kartą skubėjo į susitikimą su Violetos angelais. Pradžioje visos su nerimu žvelgė į pilkšvą modelino gabalą, o akys išdavė abejonę savo kūrybiniais gebėjimais. Tačiau ramus Violetos balsas abejones išsklaidė ir kiekviena palinko prie savo lipdinio.

Kūrybinių dirbtuvių vedėja padrąsino dalyves, parodė, kaip reikia prilipdyti sudėtingesnę detalę, akimirksniu nulipdydama mažą paukštelį ir jį dovanodama kuriamam angelui. Stebint jos rankas, atrodo, kad pirštai dirba be jokių pastangų. Nieko stebėtino, nes kūrėjos kolekcijoje jau nulipdyta gerokai daugiau kaip šimtas angelų. Pasak jos, prisilietus prie modelino, angelas pats gimsta…

Laikas bibliotekoje prabėgo nepastebimai. Moterys tikino; kad būtinai pirks modelino ir namuose savarankiškai lipdys angelus. Kūrybinių dirbtuvių dalyvės išėjo švytinčiais veidais, atsargiai rankose nešdamos dar nespėjusius sutvirtėti angelus.

 

Irena Rimkuvienė, kūrybinių dirbtuvių dalyvė

10 9 8 7 6 5 4 3 2

Spausdinti
Facebook komentarai