Istorija, kuri išsipildė žemėje

dscn1274

Spalio 14 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių  ir Degučių filialų lankytojai bei bendruomenės nariai turėjo galimybę pamatyti Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos Viltis“ teatro „Drugelis“ spektaklį vaikams ir ne vaikams „Istorija, kuri išsipildė žemėje…“. Spektaklis sukurtas pagal vokiečių pasaką „Ejfe donkerblauw“.

Režisierė Laura Šakurskytė-Žilinskienė yra Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filialo globėja (pagal projekto „Bibliotekos pažangai‘ 2“ iniciatyvą „Atrask vaikystės biblioteką“). Lauros vaikystė prabėgo Katyčiuose, ji lankė Katyčių vidurinę mokyklą. Dabar režisierė  gyvena Klaipėdoje, tačiau nepamiršta  ne tik Katyčių, bet  užsuka ir  į Degučius. Jau trečius metus iš eilės ji bibliotekos lankytojams ir bendruomenėms pristato   naujus režisuotus spektaklius. Dirbdama su sutrikusio intelekto žmonėmis režisierė nori parodyti, kad ir jie yra tokie pat kaip ir sveikieji, su savo ypatingomis dvasinėmis vertybėmis. ,,Tai Dievo siųsti angelai į žemę.  Kokie jie jaučiasi laimingi, kad gali pabūti kartu su sveikais žmonėmis“, – pristatydama kolektyvą kalbėjo  režisierė.

Tai atsispindi ir spektaklyje „Istorija, kuri išsipildė žemėje…“. Tai pasaka apie angelus ir spalvas, kokios visos spalvos skirtingos, kaip skirtingi ir visi žmonės. Bet kaip gražu kai skirtingus žmones jungia meilė.

Renginys skirtas Bibliotekų ir Bendruomenių metams paminėti.

dscn1260 dscn1259 dscn1257 dsc00410 dsc00388

Spausdinti
Facebook komentarai