Vaikai mokėsi prakalbinti akmenėlius

dscn3322

Lapkričio  9 dieną į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Miesto filialą atskubėjo gausus būrys Šilutės Žibų pradinės mokyklos auklėtinių, lydimų mokytojos metodininkės Ritos Kriščiūnienės.  Čia vyko edukacinė pamokėlė ,,Prakalbinkim akmenį“.

Jau ne vienerius metus biblioteka gražiai  bendradarbiauja su Macikų socialinės  globos namų būrelio ,,Floristika“ nariais ir jų vadove  Danute Grikšiene, kuri renginio dalyvius pakvietė  išmokti kurti  paveikslus iš akmenėlių. Ji papasakojo, kad tokią mintį būrelio nariai brandino seniai ir iš pasivaikščiojimų gamtoje visuomet grįždavo nešini įvairių formų, dydžių ir spalvų akmenukais. Sukaupus nemažą  kolekciją gamtinės medžiagos prasidėjo kūrybinis procesas. Ant drobės gabalo nupiešiami paveikslo kontūrai,  jie padengiami  klijais  ir priklijuojami reikiamos formos akmenėliai. Šis kūrybinis darbas reikalauja daug kruopštumo, laiko ir kantrybės. Taip vienas po kito gimė paveikslai, kurie šiuo metu eksponuojami viešosios bibliotekos Miesto filiale veikiančioje parodoje ,,Paukščių takas“.

Renginio pabaigoje vaikai dar ilgai dalinosi tarpusavyje kūrybos įspūdžiais, apžiūrinėjo savo ir draugų darbelius. Planuojamoje surengti parodoje paveikslus iš akmenėlių galės pamatyti ir Šilutės Žibų pradinės mokyklos bendruomenė.

dscn3325 dscn3306 dscn3301 dscn3294

Spausdinti
Facebook komentarai