Dvylika dovanų Kalėdų Seneliui

Kai tik gruodis pradeda skaičiuoti pirmąsias savo dienas, visų širdys prisipildo laukimo, džiaugsmo ir malonių rūpesčių. Pamažu artėja gražiausios  žiemos šventės, pats nuostabiausias laikas – Kalėdos.

Gruodžio 13 dieną, nepabūgę šalto vėjo ir krentančių šlapių snaigių, lopšelio-darželio „Žibutė“ vaikai, lydimi auklėtojos Birutės Paliokienės,  linksmai šurmuliuodami atskubėjo į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Miesto filiale vykusį renginį.

Bibliotekininkė supažindino vaikus su šventų Kalėdų tradicijomis, papročiais, papasakojo apie svarbiausią Kalėdų simbolį, eglutę, ir jos puošimo ypatumus. Kalėdos  vaikams visuomet asocijuojasi su Kalėdų Senelio laukimu, eglutės puošimu bei dovanomis.

Renginio dalyviai klausėsi skaitomų ištraukų iš Mauri Kunno knygos „Dvylika dovanų Kalėdų Seneliui“. Klausydamiesi pasakos vaikai piešė piešinius, kuriuose atsispindėjo angelai, snaigės ir išpuoštos žaliaskarės eglutės. Šiais vaikų piešiniais iki šių metų pabaigos galės pasidžiaugti visi bibliotekos lankytojai. Smagiai būryje pabendravę visi pasidalino  atminimo dovanėlėmis ir, kupini puikių emocijų, atsisveikino, linkėdami vieni kitiems linksmų artėjančių švenčių ir gausių Kalėdų Senelio dovanų.

 

Bibliotekininkė Birutė Lukavičienė

Spausdinti
Facebook komentarai